Mieszkanie na wynajem Ruda Śląska

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Halemba. Jest ono po generalnym remoncie, komfortowo urządzone i wyposażone w niezbędne sprzęty. Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Przedmiotem wynajmu jest spore mieszkanie rozkładowe, w typowym dla takiego metrażu układzie: 2 duże pokoje, przestronna, oddzielna kuchnia i wygodna łazienka. Dostęp do pomieszczeń jest z korytarza przebiegającego przez środek lokalu.

Pokoje wyposażone są w nowe, estetyczne meble (drewniane, pojemne komody i szafy), a także łóżka i rogową kanapę. W salonie wyodrębniono miejsce na telewizor, a w sypialni, przy biurku, urządzono kącik do pracy. W łazience znajduje się wanna. Kuchnia zabudowana jest meblami na wymiar, stoi w niej też stół jadalny z miejscami dla 4 osób.

mieszkanie ruda śląska

Z uwagi na lokalizację w największej dzielnicy Rudy Śląskiej, w okolicy mieszkania znajdują się liczne lokale usługowe, sklepy spożywcze, urzędy i gabinety lekarskie. Halemba jest też dobrze skomunikowana z innymi rejonami Rudy Śląskiej, dlatego podróżowanie po mieście nie jest utrudnione.

Do ceny wynajmu należy dodać opłaty licznikowe według zużycia.

Dane podstawowe:

Lokalizacja: Ruda Śląska

Cena: 1600 zł

Powierzchnia: 57 m²

Piętro: 3/4

Ilość pokoi: 2

Kuchnia: oddzielna

Budynek: blok

Materiał: cegła

Balkon: nie

Winda: nie

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz